Dla pracownika

20.03.2017
 
W związku z otwarciem polskiego rynku dla obcokrajowców, oferujemy kompleksową pomoc cudzoziemcom, głównie osobom pochodzącym z państw wschodniej Europy, ponieważ szczególnie one są zainteresowane pracą w naszym kraju. Gwarantujemy pełną obsługę prawną, administracją, tłumaczeniową i formalną. 
 
Oferta tłumaczeniowa
 
Jeśli chcesz legalnie pracować w Polsce i uzyskiwać wysokie zarobki, musisz posiadać wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające Twoje dane osobowe, tożsamość, świadectwa pracy, certyfikaty, kursy i szkolenia. To wszystko, co udało CI się zdobyć w Twoim kraju, możesz także wykorzystać w Polsce, ale tylko wtedy, kiedy dokumenty te zostaną poprawnie i profesjonalnie przetłumaczone. Nierzadko potrzebne są ku temu tzw. tłumaczenia uwierzytelnione, a więc tłumaczenia przysięgłe, które odnoszą się do dokumentów urzędowych. Przestawiając świadectwo pracy, chrztu czy urodzenia, jest to dokument zgodny z oryginałem i wymaga spełniania pewnych określonych formalnie warunków. Tłumaczeniem tego rodzaju pism urzędowych zajmują się wyłącznie wykwalifikowani i certyfikowani tłumacze przysięgli. Są oni zatrudniani w naszym biurze i gwarantują profesjonalne tłumaczenia na języki wschodnie, germańskie wiele innych. Nie każde tłumaczenie musi wymagać uwierzytelniania. W przypadku tłumaczenia zwykłego, a więc dokumentów, które nie są urzędowe, a także tłumaczeń stron internetowych czy tekstów marketingowych lub prywatnych, wystarczy tłumaczenie zwykłe, jakie jest tańsze i nie musi spełniać tak wielu wymagań formalnych. Oferujemy także ten typ tłumaczeń.
 
Pośrednictwo pracy
 
Nasze biuro zajmuje się także uczciwym i legalnym pośrednictwem pracy. Oferta skierowana jest główne do obcokrajowców zza wschodniej granicy Polski, aczkolwiek pomagamy każdemu cudzoziemcowi. Często trafiają do nas także cudzoziemcy z państw azjatyckich czy zachodniej Europy, którzy potrzebują pracy czasowej lub stałej na terenie naszego kraju. Zapewniamy godziwe warunki zatrudnienia oraz pełną pomoc prawną. Jesteśmy w stanie skompletować wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające szybkie zatrudnienie i możliwość zarobkowania. Dopełnimy wszystkich formalności w polskich urzędach, biorąc na siebie odpowiedzialność związaną z dopilnowaniem terminów oraz kosztów finansowych. Są one wliczone w późniejszą obsługę biura pośrednictwa pracy. Zdejmujemy z Ciebie ciężar związany z załatwianiem nierzadko trudnych, zawiłych i skomplikowanych formalności, abyś mógł się cieszyć pobytem i wykonywaniem pożądanego prze Ciebie zajęcia na terenie Polski.
 
Legalizacja pobytu
 
Poza usługami związanymi z tłumaczeniami zwykłymi oraz przysięgłymi, a także pośrednictwem pracy, oferujemy również pomoc prawną i formalną dotyczącą legalizacji pobytu obcokrajowców na terenie Polski. Dla wielu są to często żmudne i niełatwe działania, które czasem trzeba podjąć jeszcze w momencie zamieszkiwania w swojej ojczyźnie. Wielość dokumentów i formalności, jakie należy dopełnić może przerażać osoby, które nie miały wcześniej kontaktu z językiem polskim i nigdy nie przebywały w Polsce. Jesteśmy w stanie się tym zająć, wykonując wszystkie niezbędne czynności sprawnie, szybko i efektywnie. Nikogo nie zostawimy w trudnej sytuacji tak zarobkowej, jak i mieszkaniowej, ponieważ doskonale wiemy, jakie proceduru trzeba uruchomić, aby móc osiedlić się na stałe lub tylko czasowo w Polsce. 
 
Dlaczego warto nam zaufać?
 
Działamy w tych branżach już od bardzo wielu lat. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem, nieustannie poszerzamy zakres naszych usług oferując najwyższą jakość obsługi pracowników oraz pracodawców. Staramy się łączyć obie grupy, aby każdy mógł mieć z tego faktu jakieś korzyści. W związku z brakiem rąk do pracy, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku, starając się oferować zatrudnienie osobom, które nie są w tak dobrym położenie w swojej ojczyźnie i pragną jak najszybciej poprawy warunków życia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pracowników wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych, dlatego bez względu na poziom Twojego wykształcenia, jesteśmy w stanie zaproponować Ci pracę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Wraz z pobytem obcokrajowców w naszym kraju, organizujemy dla nich pomoc administracyjno-prawną, gwarantując bezpieczeństwo i legalność ich bytowania. 
 
Zajmiemy się zarówno tłumaczeniami dokumentów oraz ich skompletowaniem. Działamy w najlepszej wierze, skutecznie i szybko, ponieważ wiemy, jak trudno jest się początkowo odnaleźć w obcym dla siebie kraju. Tym bardziej, że procedury urzędowe w Polsce wymagają nie lada cierpliwości, wiedzy i znajomości przepisów. Pomogliśmy już tysiącom obcokrajowców z najróżniejszych krajów nie tylko europejskich, ale także z całego świata, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć swoją sprawę. Oferujemy kompleksową obsługę pracowników oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy sprawdzonym biurem tłumaczeniowym, pośrednictwa pracy i zajmującym się też poradnictwem prawnym, stąd dysponujemy odpowiednią wiedzą, która może być dla Ciebie cenna. 
komentarze
Twój komentarz
Email
Imię