Pracownicy

Islamska Republika Afganistanu

Powierzchnia: 655 km2

 Populacja: 20 milionów ludzi (1999)

Język urzędowy: dari i paszto

Stolica: Kabul (około 2 milionów osób., 1999) 

Znajduje się w południowo-zachodniej Azji. Graniczy na północnym wschodzie: Chiny i India, na wschodzie i południu - z Pakistanem, na północy - z Tadżykistanem, Uzbekistanem, Turkmenistanem, na zachodzie - z Iranem.

Afganistan - wieloetniczny kraj, jest domem dla ponad 20 krajów i narodowości. Około 80% ludności jest skoncentrowana na obszarach wiejskich. Średnia długość życia - 46 lat dla mężczyzn i 44 lat dla kobiet. 5 tys. - 1 lekarz. Śmiertelność niemowląt - 156 na tysiąc żywych urodzeń. Ponad 70% ludności analfabeta. Każda wykształcona osoba, zwłaszcza na obszarach wiejskich, jest bardzo szanowana. To w dużej mierze decyduje o wyłączną władzę i wpływy wielu muzułmańskich uczonych, znawców Koranu. Do tej pory, Afgańczycy żyją w warunkach nie przeciwieństwie do średniowiecza. Planowanie miast i wsi, mieszkań, tradycyjnych męska odzieży damskiej zachowuje wszystkie cechy, które rozwinęły się w ciągu wieków. Wszelkiego rodzaju innowacje są postrzegane z wielką podejrzliwością i powodują reakcję. To zdarzyło się w późnych latach 20-tych. XX w., Kiedy sułtan Amanullah Khan próbował reformować życie kraju według standardów europejskich. Na przykład, nakazał urzędnikom państwowym nosić europejskie ubrania i golić brody, proponowany program edukacji publicznej zapewniał szkolenie dziewczyn w szkołach. Głową państwa wkroczył w zwyczajowych muzułmańskich tradycji kulturowych i krajowych, a tym samym wszedł w konflikt z wyznawcami starego reżimu, który wzbudził antyrządową rewoltę. Amanullah Khan próbuje stłumić opozycje co prowadzi do wojny domowej, która zakończyła się wraz ze zmianą dynastii rządzącej. Amanullah Khan wyemigrowal.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Afganistanu nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Afganistanu - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
Afghanistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

2008 -2012 budowlanka, dekoracja ścian (tynki dekoracyjne, klejenie gzymsów poliuretanowych), prace malarskie itp. 2010-2012 pracowałem w taksówce od 2013 - załozyłem własną działalność gospodarczą (budowa) dekoracja ścian (tynki dekoracyjne, klejenie gzymsów poliuretanowych), prace malarskie itp. Przyjme zlecenia
home
Afghanistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Elektryk (doświadczenie 30 lat), montaż okien, drzwi (doświadczenie 17 lat)