Pracownicy

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów partnerskich.

Osoba na tym stanowisku musi posiadać wykształcenie wyższe i tytuł inżyniera automatyki. Automatyk powinien charakteryzować się: umiejętnością abstrakcyjnego myślenia, umiejętnością analizy i syntezy, uzdolnieniami technicznymi, dobrą pamięcią, umiejętnością pracy zespołowej, umiejętnością komunikacji i negocjacji. Automatyk musi także śledzić na bieżąco nowinki techniczne. Ważna jest także dobra znajomość języka angielskiego oraz biegła obsługa komputera.

Automatyk pracuje w biurach technologicznych, laboratoriach zakładów przemysłowych, instytutach naukowych oraz szkołach wyższych. Główne narzędzie pracy automatyka to komputer ze specjalistycznymi programami. Automatyk może pracować samodzielnie lub w zespole.

Automatyk może szukać zatrudnienia we wszelkiego typu biurach technologicznych, zakładach przemysłowych, instytutach naukowych i szkołach wyższych.

Pensja automatyka uzależniona jest od stażu pracy, doświadczenia i prestiżu firmy. Zarobki kształtują się w przedziale 3000 zł - 3500 zł.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu automatyków zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko automatyk. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach automatyk m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację automatyków nawet z najdalszych zakątków świata.

home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Jestem absolwentem polskiej uczelni, kierunek - Zarządzanie systemami informacyjnymi, w Indiach skonczyłem studia inzynierskie i pracowałem 2 lata jako technik w zakresie produkcji wag. Moją rolą było testowanie PCB i zatwierdzanie jej jakości. W Polsce dorobiałem w restauracjach jak pomoc kuchenna/zmywak. Jestem otwarty do każdej pracy.