Pracownicy

Ludowa Republika Bangladeszu

Powierzchnia: około 144 km2 
Populacja: około 130 milionów ludzi 
Język urzędowy: bengalski.
Waluta: Taka.
Członek ONZ od 1974 roku.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Bangladeszu nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Bangladeszu - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
Bangladesh

Oczekiwane wynagrodzenie: 2200 zł

Posiadam 8 łat doswiadczenia w inżynierii cywilnej na róznych stanowiskach od inżyniera budowy do inżyniera projektu. W moi obowiązki wchodziło: nadzór nad obiektem, zarządzanie projektem, obsługa kontrahentów i dostawców, fakturowanie, kosztorysowanie, kontrola jakosci robót budowlanych, przygotowanie raportów. Chętnie podejme pracę w tym kierunku.
home
Bangladesh

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Jestem z Bangladeszu, mam 5 łat doświadczenia jako technik barwienia za pomocą spektrofotometru, doboru kombinacji barwników, dopasowania odcieni, programowania maszyn do barwienia próbek itp. 3 łata doświadczenia w administracji, komunikowania z dostawcami zewnętrznymy, raportowanie, fakturowanie. Nie boję się ciężkiej pracy.
home
Bangladesh

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

Szukam pracy jako magazynier, pakować, pracownik fizyczny, pracownik produkcji ta inne. Mam zdolność wykonywania wielu zadań. Mówię tylko po angielsku. Mam licencjat z Electrical & Electronic.