Pracownicy

Blacharz samochodowy zajmuje się wytwarzaniem lub reperowaniem części tworzących nadwozie i podwozie samochodów. Do jego zdań należy także montowanie gotowych elementów.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku musi dobrze orientować się w dokumentacji i instrukcjach obsługi różnych marek samochodów. Na ich podstawie dokonuje on wyboru odpowiednich materiałów, których później używa przy naprawie. Dobry fachowiec powinien bez trudu oceniać stan blach w samochodzie, rozróżniać, które są w zniszczone lub skorodowane i wymagają naprawy bądź wymiany. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia zarówno ręczne jak i mechaniczne. Za ich pomocą przygotowuje samochód do naprawy. Czynności, które wykonuje to przede wszystkim przycinanie, kształtowanie, łączenie i montowanie elementów z blachy, ale musi też radzić sobie z tymi częściami, które zrobione są z tworzyw sztucznych.

Zarobki blacharzy samochodowych w Polsce kształtują się na poziomie średnio 2500 zł netto.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu blacharzy samochodowych zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko blacharza samochodowego. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach blacharza samochodowego m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację blacharzy samochodowych nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3500 zł

Jestem z Ukrainy, mowie po polsku i angielsku. Moje doświadczenie to praca w serwisie opon - 4 lata, w budowlanej brygadzie - 4,5 lata, elektryk - 1 rok