Pracownicy

Chiny Powierzchnia: 9,6 mln km2, 
Tajwan Powierzchnia: 35.989 km2.
Liczba ludności Chin: 1,371,100,000 ludzi
Liczba ludności Tajwanu: 23,55 mln osób 
Język urzędowy: chiński.
Członek ONZ od 1945 roku

Chiny - kraj starożytnych cywilizacji, zachowując ciągłość od ponad 3000 lat .. Jego populacja wynosi około 1/5 mieszkańców Ziemi. Chiny stały się jednym z krajów najbardziej wpływowych i najszybciej rozwijających się na świecie. Położony w środkowej i wschodniej Azji. Graniczy z Mongolią, Rosją, Kazachstanem, Kirgistanem, Tadżykistanem, Afganistanem, Pakistanem, Indią, Nepalem i Bhutanem, Laosem, Wietnamem, Koreą Północną. Łączna długość jej granicy lądowej - 22 800 km.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Chin nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Chin - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
China

Oczekiwane wynagrodzenie: 3500 zł

Pracowałem jako analityk głównie odpowiedzialny za badania chińskiego rynku gier mobilnych, zbierałem dane rynkowe, analizował. Szukam pracy w takich branżach jak: marketing, reklama, PR • budownictwo, architektura • transport, logistyka. Biegle mówie po chińsku i rosyjsku.