Pracownicy

Republika Gruzji

Powierzchnia: 69,7 km2 ..
Populacja: 5 milionów 482 tysięcy osób (1997) ...
Język urzędowy: gruziński, w Abchazji - również abchaski.
Stolica: Tbilisi (1 milion 353 tysięcy osób, 1996.)..
święto narodowe: Dzień Niepodległości (26 maja 1991).
Waluta: GEL.
Członkiem ONZ i OBWE w 1992 roku, WNP - 1993

Graniczy z Federacją Rosyjską na wschodzie i południowym wschodzie - z Azerbejdżanem i Armenią, na południu - z Turcją. Ten, kto odwiedzi Gruzję, może jednocześnie obserwować wszystkie cztery pory roku: głęboki śnieg na szczytach; mgła z deszczem i śniegiem w górach, młodą trawkę, co przedostaje się, i wiosenne kwiaty w podgórzach i, nareszcie, gorące lato wśród wiecznozielonych palm nad brzegiem Czarnego morza.

Gruzja - wielonarodowy kraj. Ludność (około 70%) - Gruzini, mieszkają również Armenczycy (380 tys.), Azerów (350 tys.),  Rosjanie (207 tys.), Ossetyni (150 tys.). Abchazi (100 tys), Grecy (80 tys.), Kurdzi, Asyryjczycy, Udzi, Awarczycy.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Gruzji nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Gruzji - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Profesjonalny elektryk - doświadczenie zawodowe 23 lata. Znajomość: Security Systems, ArchiCad, MS Office, CorelDraw, PhotoShop. Polski na bardzo dobrym poziomie
home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Mam 38 lat, szukam pracy na budownictwie, fabryce
home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

3 lata pracowałem w Turcji na budowie z marmurem-granitem, budował klatki schodowe i układał płytki. W Gruzji przez 1 rok pracowałem na wylesianiu. Szukam dobrze płatnej pracy w Polsce.
home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 2800 zł

Mam umiejętnośći organizacji pracy, budowania relacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych, samodzielna, odpowiedzialna i inicjatywa w działaniu
home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Ukończyłam uniwersytet medyczny w Gruzji, mam 39 lat, zaopiekuje się osobą starszą, jestem uczciwa i pomocna.