Pracownicy

Republika Federalna Niemiec

Powierzchnia: 357 km2 
Ludność: 81,41 mln osób 
Członek ONZ od 1973 roku. W składzie Rady Europy od 1951 roku, Unii Europejskiej - od 1957 roku, NATO - od 1955

Płaca minimalna: 1 498,00 EUR na miesiąc (sty 2017) Europejski Urząd Statystyczny

Położona w Europie Środkowej. Wśród krajów europejskich, ma największą liczbę sąsiadów, graniczy z 9 państwami. Na wschodzie to Polska i Czechyna południu -- Austria i Szwajcaria na zachodzie i północy - FrancjaLuksemburgBelgiaNiderlandy i Dania. Ma dostęp do Morza Północnego i Bałtyckiego.

Niemcy jedno z samych wysoko rozwiniętych państw na świecie. Produkcja, zrobiona w Niemczach, słynie szczególną jakością. Wszyscy znają, że cechy wyróżniające niemieckiego narodowego charakteru - punktualność i dokładność.

Niemcy - wysoko rozwinięty industrialny krajNa fabrykach i w zakładach pracuje każdy drugi jej mieszkaniec. Przemysł daje więcej połowy narodowego produktu krajowego bruttoa jej produkcja składa prawie cały eksport.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Niemiec nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Niemiec - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

 

home
Germany

Oczekiwane wynagrodzenie: 5000 zł

Szukam pracy opiekuna osób starszych. W tej chwili pracuję w Polsce, w Sopocie