Pracownicy

Powierzchnia: 3,287,000 km2 
Populacja: 1,311 miliarda ludzi 
Język urzędowy: hindi, angielski (tymczasowo).
Stolica: Delhi (18,98 mln mieszkańców)
Waluta: rupia.
Członek ONZ od 1945 roku.

Główną atrakcją historyczne jest Taj Mahal - jeden z siedmiu cudów świata. Mauzoleum wybudowano w Agrze w XVII wieku  za nakazem cesarza Shah Jahan w pamięci jego ukochanej żony Mumtaz Begum. India czy Bharat jedno z największych państw na świecie, kraj starożytnej cywilizacji i niesamowity skarb kultury i sztuki. Mieszkańcy Indii pierwszymi nauczyli się hodować ryż, bawełnę i trzcinę cukrowej,  podarowały światu szachy i system liczbę dziesiętną. Kraj jest ojczyzną kilku religii i znanych filozoficznych systemów.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Indii nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Indii - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Specjalista ds. obsługi klienta w jézyku angelskim, customer service, informing about products and services, forming a good image of the company, cooperation with other departments
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

I did higher secondary from India in mathematics field now I am doing BBA from Poland. I preffer carrier in good company.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Szukam pracy na terenie Warszawy, polski-podstawowy, angielski - IELTS 7, wyksztalcenie wyzsze (Business Economics), doświadczenie zawodowe - analityk finansowy, lubię gotować
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Seeking to work in organization where my knowledge and abilities can be shared and enriched. Languages: fluently English speaking. TECHNICAL SKILL: C, C++ Scripting, ASP, MS SQL Server 2005 & 2008, Microsoft Access, ASP.NET, HTML, CSS, Microsoft Visual Studio 2008 & 2010.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Jestem z Indii, lubię gotować i pomagać ludziom, dla mnie praca to "work is worship".
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Jestem kucharzem kuchni orientalnej (all type of food in Indian styles, Chinese), przez 10 lat kroiłem i gotowałem warzywa, mam mocną motorykę rąk. Potrafię ciężko pracować z cierpliwością i pewnością siebie. Mam Certyfikat Craft Course in Food Production
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Pracowałam szwaczką na Fabryce Indochińskiej (2014-2018 r.r.) Moim obowiązkiem było masowe krawiectwo wyrobów włókienniczych, szycie ubrań w dowolnej ilości, sukienek damskich, dowolną złożoność, cięcie z gotowymi wzorami. Jestem odpowiedzialną, pracowitą, mogę szybko uczyć się nowych technologii, komunikatywna, odporna na stres, dokładna i rzetelna w obowiązkach.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

Pracowałem w sklepie chińskim w Indiach (przez 2 lata) na stanowisku kierownik sklepu w zakres moich obowiązków wchodziło odbiór i kontrola dostawy, ustalanie grafiku, motywowanie pracowników. Przez 8 lat pracowałem jako pomoc kucharza kuchni orientalnej mycie i obieranie warzyw, gotowanie, sprzątanie, zmywanie
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 8000 zł

Jestem z Indii, pracowałem jako tester w takich krajach jak Holandia, Litwa, Afryka Południowa na stanowiskach Freelancer, Consultant, Test Lead, Sr. Engineer, DVB Platform Manager, MTS – Software, znam SQL, Git, JIRA, Redmine, Selenium, Java, ISTQB, Linux, automation i manual testing
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 8000 zł

Pracowałem w IBM, Accenture ta innych międzynarodowych firmach jako Project Manager w środowisku konsultingu i outsourcingu w Indiach, Stanach Zjednoczonych i Afryce Południowej. Łącznie 15 lat doświadczenia zawodowego w branży IT. Posiadam wiedzę w zakresie cyklu życia SDLC, metodologii projektu Waterfall & Agile (Scrum).
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Przez 2 łata pracowałam jako asystent drugiego oddziału w Departamencie Zarządzania Katastrofą, Bangalore, India, przez 8 łat opiekunem klienta biznesowego i jako kierownik handlowy w Hyundai, przez 2 łata jako Kierownik ds. Obsługi klienta w centrum serwisowym LANCER Automobiles. Dobrze zarządzam czasem, odporna na stres.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

Pracowałem stazystem/asystentem księgowej. Posiadam doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej. Byłem wolontariuszem dwóch organizacji charytatywnych zajmujących się ochroną środowiska.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Pracowałam w ds. Produktu i moim obowiązkiem było projektowanie logo, wizytówek, papieru firmowego, kopert, ullotek, billboardów, koszulek, broszur, banery internetowe, interfejs dla aplikacji mobilnych, opakowania (projektowanie aplikacji i etykiet), grafika mediów społecznościowych, wideo edycja. Korzystam z Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver, Microsoft Office, HTML, CSS, WordPress.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Jestem absolwentem polskiej uczelni, kierunek - Zarządzanie systemami informacyjnymi, w Indiach skonczyłem studia inzynierskie i pracowałem 2 lata jako technik w zakresie produkcji wag. Moją rolą było testowanie PCB i zatwierdzanie jej jakości. W Polsce dorobiałem w restauracjach jak pomoc kuchenna/zmywak. Jestem otwarty do każdej pracy.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

W Indiach 2 lata pracowałem na produkcji prasowej, w moi obowiązki wchodziło: interpretowanie wszelkiego rodzaju rysunków technicznych 2D, planowanie różnych aspektów procesu produkcyjnych dla rozwoju narzędzi prasowych i formy wtryskowej z tworzywa sztucznego, wiedza na temat systemu jakościowego lubi 5-S, KAIZEN, KANBAN, umiejętności dopasowania i rozwiązywania problemów podczas czynności produkcyjnych, prace modyfikacyjne zgodnie z wymaganiami klienta.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Szukam pracy przy sprzątaniu klatek schodowych, ulic, metro, działek, biur w godzinach rannych, popołudniowych, nocnych, cały lub 1/2 etatu, jestem uczciwy i dokladny
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Pracowałem na truskawkach, jabłkach, jako pomocnik ogrodowy, szukam pracę w gospodarstwie
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Od 4 łat pracuję księgowym w Indiach, do moich obowjązków należy: przetwarzanie faktur ręcznie do Systemu Finansowego, weryfikacja faktur, raportowanie, przygotowanie korekty rozliczeń, wykonywanie dziennych i tygodniowych wskaźników KPI, zaprojektowałem i pomyślnie wdrożył "Raport z monitorowania przed-kontroli" w celu zestawienia i rozpowszechnienia statusu wszystkich faktur, wykonywanie działań kontrolnych tygodniowo, okresowo i kwartalnie w celu zapewnienia integracji danych z Work Flow do Systemu Finansowego, praca z zespołem ds. Jakości, przeszkolił zespół w zakresie naliczania kosztów.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Pracowałem w Deli barmanem w klubie nocnym, głownie obsługiwałem gosci ze Stanów, Anglii, Europy. W Warszawie pół roku przepracowałem pomocnikiem kucharza, a zatem rok kucharzem. Lubie wyzwania i chętnie naucze się czegos nowego. Zapraszam do kontaktu
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

Jestem nowa w Warszawie i szukam wezwań! W Indiach pracowała z kosmetykami, umiem szyć, przyjmię do zlecenia każdą pracę, moja ksiązeczka sanepidowska jest w trakcie robienia