Pracownicy

Zadaniem glazurnika jest okładanie pionowych ścian płytkami glazurowymi (inaczej ceramicznymi) pokrytymi szkliwem zabezpieczającym przed przenikaniem wody i o dużej trwałości oraz innymi materiałami budowlanymi (płytki klinkierowe, terakota, lastriko, płytki szklane, skałodrzewno, klepki i płyty drewniane, płytki z tworzyw sztucznych).

Może pracować w pomieszczeniach, ale też na zewnątrz – układając płyty i płytki na elewacji. Czasem odnawia także powierzchnie ścian już wyłożone płytkami. Glazurnik jest jednym z członków załogi budowlanej, w skład której wchodzi posadzkarz, murarz, tynkarz lub pracuje indywidualnie jako właściciel własnej firmy.

Zarobki kafelkarza, glazurnika

Glazurnik w Polsce zarabia od 5000 do 8000 tys. zł netto.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu kafelkary, glazurnicy zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko kafelkarz, glazurnik. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach kafelkarza, glazurnika m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację kafelkarzy nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Białoruś

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Jestem elektrykiem instalacij elektrycznych - naprawa, montaż, wymiana, usuwanie awarii, mam uprawnienia na wózki widłowe, nie palę, odpowiedzialny