Pracownicy

Kasjer sprzedawca

to osoba zatrudniona do obsługi kasy fiskalnej, przede wszystkim w placówkach handlowych. Kasjer sprzedawca może zajmować się tylko kasowaniem (tak jak w hipermarketach) jak również kasowaniem połączonym z szeroką pojętą pracą na sklepie (szczególnie w mniejszych firmach). W tym drugim przypadku pracownik rozładowuje również towar, układa go na półkach, doradza klientom, dba o porządek na sklepie itd.

W dużych sklepach posada kasjera sprzedawcy jest najniższym szczeblem kariery, często jest tak, że tacy pracownicy awansują potem w hierarchii i zostają szefami działów czy kierownikami.

Zarobki kasjera sprzedawcy

Średnie miesięczne zarobki kasjera sprzedawcy to 1323 zł. netto. Może też ustaloną stawkę godzinną. Dodatkowo opłaca się nadgodziny i pracę w godzinach nocnych.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu kasjerów zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko kasjer sprzedawca . Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach kasjer m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację kasjerów nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Szukam pracę jako sprzedawca w sklepie - odziezowym, produktowym, kiosk
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Pracowałam jako starszy sprzedawca, barmanką, menedżerem kawiarni, znam temat gastronomii
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

W Warszawie pracowałam sprzedawcą, w moi obowiązki wchodziło obsługa klienta, dbanie o porządek w pracy, robienie raportów o brakach towarów na hali, wykładanie towarów, kontrola terminów przydatności produktów.
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

W Ukrainie pracowałam na kasie w markecie - w moi obowiązki wchodziło: rozkładanie towaru, opakowanie chleba, etykietowanie, sprzątanie, obsługa klienta
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Przez 1,5 roku pracowałam konsultantem ds. obslugi klienta w aptece, przyjmowałam zgloszenia telefoniczne i mailowe, robiłam szkolenie dla stazystów, przez 2 lata jako pracownik biurowy - tworzenie i archiwizacja umów, obsługa spotkań biurowych, wystawienie faktur, rok jako specjalista ds. telefonicznej sprzedaży.