Pracownicy

Kucharz jest osobą zawodowo zajmującą się przygotowywaniem dań, przekąsek a nawet ciast pochodzących z różnych stron świata, jak również potraw dostosowanych do indywidualnych okoliczności i wymagań klientów. Posiada wiedzę odnośnie różnych kultur kulinarnych, właściwego stosowania produktów spożywczych, odpowiedniego łączenia składników, jak również stosownego serwowania potraw, deserów, napojów i dodatków. Poza samym przygotowywaniem dań, do kucharza należy podanie ich w jak najbardziej atrakcyjnej i wyszukanej formie. Niejednokrotnie do niego należy również udekorowanie stołu. Do obowiązków kucharza należy także dbanie o wybór składników najlepszej jakości, właściwe przechowywanie produktów, dbanie o należytą konserwację wszelkich urządzeń kuchennych. Sprawuje on nadzór nad pracą w kuchni, aby przebiegała zgodnie z wymogami sanitarnymi i BHP. W gestii kucharza znajduje się również układanie menu oraz zarządzanie wydatkami na produkty spożywcze.

Średnie miesięczne wynagrodzenie całkowite na stanowisku kucharza wynosi 2 605 PLN brutto. Co drugi kucharz otrzymuje pensję od 2 032 PLN do 3 439 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kucharzy zarabia poniżej 2 032 PLN brutto. Na zarobki powyżej 3 439 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych kucharzy.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu kucharzy zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko kucharza. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach kucharzy m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację kucharzy nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Pracuje w gastronomii z 2004 roku. Pracowałem kucharzem we włoskiej restauracji, póżniej w europejskiej, ukraińskiej, gruzyńskiej, także prowadził księgowość, przygotowywanie dietetycznych menu dla dzieci itp. Brałem udział jako kucharz w wielu festiwalach, imprezach, weselach, urodzinach. Obsługiwał gwiazd filmów i show-biznesu, a także polityków!
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2600 zł

Interesuje mi praca w zagranicznej załodze statku morskiego jako szef kuchni
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Wykształcenie gastronomiczne, doświadczenie jako chef kuchni 1,5 roku, pomoc kuchenna - 2 lata, w Polsce wykładanie towaru - 0,5 roku
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Początkujący kucharz z dużym zapałem do pracy. Znajomość kuchni polskiej, jak również kuchni regionalnych.
home
Tunisia

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Kucharz z doświadczeniem pracy pomocy kuchennej w tunezyjskich restauracjach z biegła znajomością j. arabskiego, angielskiego oraz francuskiego. Posiada również uprawnienia do montażu i naprawy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Pracowałem starszym kucharzem - 2 lata, moi obowjązki to przygotowanie mięsa i innych potraw z grilla Szefem kuchni gorącej i grilla - 2 lata, obowjązki - gotowanie mięsa na grillu, przygotowanie innych potraw z grilla, gorące i zimne dania. Z wyksztalcenia jestem glazurnikiem Dodatkowe informacje: pracuję w tej chwili na budowie. Prawo jazdy kat. BC. Uwielbiam gotować!
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Pracowałem w Deli barmanem w klubie nocnym, głownie obsługiwałem gosci ze Stanów, Anglii, Europy. W Warszawie pół roku przepracowałem pomocnikiem kucharza, a zatem rok kucharzem. Lubie wyzwania i chętnie naucze się czegos nowego. Zapraszam do kontaktu