Pracownicy

Magazynier, to osoba zatrudniona w celu prowadzenia magazynu, która wykonuje lub nadzoruje czynności związane działalnością takiego miejsca: przyjmuje, przechowuje i wydaje produkty, materiały i surowce.

Magazynier może pracować w magazynie handlowym bądź przemysłowym. Do jego zadań należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru. Magazynier musi dbać o towar, który znajduje się pod jego opieką i chronić go przed pożarem, kradzieżą, zalaniem, szkodnikami, zepsuciem i zniszczeniem. Powinien także pilnować terminów przechowywania np. materiałów, artykułów i utrzymywać czystość w pomieszczeniach magazynowych.

Wielu magazynierów rutynowo przenosi ciężkie ładunki, co może powodować urazy będące potem przyczyną bólów rąk, ramion i pleców. Dlatego jest to fach przeznaczony raczej dla mężczyzn, chociaż nie ma formalnych przeciwwskazań, żeby wykonywały go kobiety. Zagrożenia na stanowisku magazyniera wynikają też z rodzaju magazynowanego towaru, który może być toksyczny, łatwopalny lub wybuchowy oraz warunków, w jakich jest on przechowywany

Zarobki magazyniera

Średnia pensja magazyniera wynosi 1581 zł netto. Na wysokość wynagrodzenia ma oczywiście wpływ zarówno majątek zatrudniającej firmy jak i miejsce, w którym się pracuje.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu zagranicznych firm otworzyli swoi filii po calej Polsce, co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko magazynier. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach magazyniera m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację magazynierów nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 12 zł

Pracowałem specjalistą ds. logistyki i produkcji, pewnie czuje siebie w tej branży, dodatkowo umiem szpachlować i malować sciane.
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Doświadczenie magazynierem w sklepach spożywczych ponad 15 lat. Operator 1C.
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Posiadam doświadczenie w pracy jako magazynier, przyjęcie dostaw, wykładanie towaru na sklepie, magazynowanie towaru
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Jako magazynier zajmowałem się rozładunkem, załadunkem, sortowaniem, weryfikacją parametrów przesyłek, optymalizacją procesów na magazynie, również pracowałem ze skanerem, obsługuję wózek widłowy, ale na razie nie posiadam odpowiedniego uprawnienia