Pracownicy

Królestwo Maroka

Powierzchnia: 446,5 km2
Ludność: 34,38 mln osób
Język urzędowy: arabski.
Członek ONZ od 1956 roku, Liga Arabska i inni. 

Państwo znajduje się w północno-zachodniej Afryce. Graniczy na południowym wschodzie z Algierią, na południu - z Saharą Zachodnią.

Maroko - kraj starożytnej cywilizacji, bogatej wielonarodowej kultury. Służy swoistym łącznikiem między Europą i Afryką. Znany fakt, że na jej brzegach udał się w długą podróż na swoim „Ra” Thor Heyerdahl.

Długość linii kolejowych w Maroku - 1907 km; Highway - 59899 km, w tym 49,8 tys km. - utwardzona. Największe porty - Kasabłanka, Tanger, Mohammedia, Jorf Lasfar i Safi. Międzynarodowe lotniska znajdują się w KasabłanceRabacie, Marrakesz i innych.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Maroka nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Maroka - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
Morocco

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Okablowanie instalacji elektrycznych, okablowanie hybrydowe, naprawa elektryczna. Znajomość technicznego języka angielskiego.