Pracownicy

Rzeczypospolita Polska

Powierzchnia: 312,7 km2
Ludność: 38,4 mln osób
Język urzędowy: polski
Stolica: Warszawa (1,75 mln mieszkańców, 2015)
Narodowy Dzień: Dzień Konstytucji (3 maja z 1791 roku); Dzień Niepodległości (11 listopada 1918 r.).
Waluta: Polski złoty zł.
Członek ONZ od 1945 roku, w skladzie Rady Europy z 1991 roku, obejmuje NATO - od 1999 roku, w Unii Europejskiej - z 2004 r.

Położona w Europie Środkowej. Graniczy z Rosją, Litwą, Białorusią, Ukrainą, Słowacją, Czechami, Niemcami. Z wynikiem niższym niż 5%, Polska znajduje się w czołówce państw o najniższej stopie bezrobocia. Sytuacja naszego rynku pracy jest dobra, ale podkreśla jednocześnie, że jest mocno zróżnicowana. Większe miasta mają przewagę nad mniejszymi lub obszarami wiejskimi, jedne zawody są rozchwytywane - inne nie, natomiast jeżeli ktoś jest zdolny do zmiany miejsca pracy, zawodu, to praca dla takiej osoby na pewno się znajdzie. Nasze biuro zajmuje się także uczciwym i legalnym pośrednictwem pracy. Oferta skierowana jest główne do obcokrajowców zza wschodniej granicy Polski, aczkolwiek pomagamy każdemu cudzoziemcowi. Działamy w tych branżach już od bardzo wielu lat. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem, nieustannie poszerzamy zakres naszych usług oferując najwyższą jakość obsługi pracowników oraz pracodawców. Staramy się łączyć obie grupy, aby każdy mógł mieć z tego faktu jakieś korzyści. W związku z brakiem rąk do pracy, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku, starając się oferować zatrudnienie osobom, które nie są w tak dobrym położenie w swojej ojczyźnie i pragną jak najszybciej poprawy warunków życia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pracowników wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych, dlatego bez względu na poziom Twojego wykształcenia, jesteśmy w stanie zaproponować Ci pracę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Wraz z pobytem obcokrajowców w naszym kraju, organizujemy dla nich pomoc administracyjno-prawną, gwarantując bezpieczeństwo i legalność ich bytowania. Jesteśmy w stanie skompletować wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające szybkie zatrudnienie i możliwość zarobkowania. Dopełnimy wszystkich formalności w polskich urzędach, biorąc na siebie odpowiedzialność związaną z dopilnowaniem terminów oraz kosztów finansowych.

Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Polski - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy.

home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Obecnie studentka Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunku turystyka. Pracowałam w sieci sklepów Carrefour przy rozkładaniu towarów oraz na recepcji w hotelu w Grecji i poliklinice na Białorusi.
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Szukam pracę jako sprzedawca w sklepie - odziezowym, produktowym, kiosk
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Z 1989 - obecnie (28 lat) pracuje jako asystentka stomatologiczna. Gotowa podjąć prace w RP. Znajomość języka polskiego na poziomie B1, angielskiego - A2.
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Mam 46 lat, prawo jazdy B, B1, C, C1, doświadczenia kierowcy - 25 lat, jako kierowca-międzynarodowy Polska-Niemcy-Holandia - 1,5 roku
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 12 zł

Szukam pracy jako kelnerka, 12 zl netto/godz, doświadczenie 4 lata
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 1800 zł

Jestem pracowity, odpowiedzialny i sumienny
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Początkujący kucharz z dużym zapałem do pracy. Znajomość kuchni polskiej, jak również kuchni regionalnych.
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Mam doświadczenie w legalizacji pobytu cudzoziemców oraz odbyte praktyki w Urzędzie Skarbowym dla Warszawy-Srodmieście, oraz staż w prawie cywilnym w Kancelarii SWPS.
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania, konserwacyjnych wózków jezdniowych, pracuję jako magazynier ponad 10 łat