Pracownicy

Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć aktualną książeczkę zdrowia. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, umiejętnością pracy z innymi współpracownikami.

Pracownik ten musi mieć dobry stan zdrowia i brak nosicielstwa chorób zakaźnych. Pomoc kuchenna ma obowiązek nosić ubranie robocze - czysty biały fartuch i czepek.

Pomoc Kuchenna może być zatrudniona w restauracjach, hotelach, barach, pubach, stołówkach, pensjonatach, w firmach cateringowych.

Wynagrodzenie pracownika tego waha się w granicach 1300 zł. - 2500 zł. Zarobki zależą przede wszystkim od miejsca pracy.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu zagranicznych firm otworzyli swoi filii po calej Polsce, co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko  pomoc kuchenna. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach  pomoc kuchenna m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację pomocy kuchennej nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 1800 zł

Mam 33 lata, lubię gotować, posiadam aktualną książeczke sanepidu
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Jestem z Indii, lubię gotować i pomagać ludziom, dla mnie praca to "work is worship".
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Jestem kucharzem kuchni orientalnej (all type of food in Indian styles, Chinese), przez 10 lat kroiłem i gotowałem warzywa, mam mocną motorykę rąk. Potrafię ciężko pracować z cierpliwością i pewnością siebie. Mam Certyfikat Craft Course in Food Production
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

Pracowałem w sklepie chińskim w Indiach (przez 2 lata) na stanowisku kierownik sklepu w zakres moich obowiązków wchodziło odbiór i kontrola dostawy, ustalanie grafiku, motywowanie pracowników. Przez 8 lat pracowałem jako pomoc kucharza kuchni orientalnej mycie i obieranie warzyw, gotowanie, sprzątanie, zmywanie
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Szukam pracy jako pomoc kuchenna, w 1984 r. skończyłem szkołę sztuki kulinarnej. Znam kuchnie ukraińską. Jestem odpowiedzialnym, energicznym, bez nałogów, punktualnym, towarzyskim.