Pracownicy

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe.

Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i dokładnością. Mile widziane jest posiadanie wykształcenia zawodowego. Ważną kwestią jest również gotowość do pracy zmianowej oraz możliwość podjęcia pracy “od zaraz”. Coraz częściej wymagana jest również znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego (zwłaszcza w przypadku pracy za granicą), jak również prawo jazdy kat. B. Pracodawcy często zwracają uwagę na przeszłość kandydata, stąd potrzeba przedstawienia zaświadczenia o niekaralności.

Zarobki pracowników fizycznych są bardzo zróżnicowane i zależne od posiadanych kwalifikacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 1500 - 3000 zł.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu pracowników fizycznych zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko pracownik fizyczny. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach pracowników fizycznych m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację pracowników fizycznych nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Poszukuję pracy jako pracownik fizyczny. Należę do osób dyspozycyjnych oraz bez nałogów. Proszę o oferty z zakwaterowaniem i wyżywieniem.
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Pracowalem jako tokarz, pracownik fizyczny na budowach i rewitalizacji terenów zielonych na fabryce produkującej rope naftowej i gaz.
home
Georgia

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Mam 38 lat, szukam pracy na budownictwie, fabryce
home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Szukam prace w Polsce, mam duże doświadczenie w pracy na produkcji
home
Poland

Oczekiwane wynagrodzenie: 1800 zł

Jestem pracowity, odpowiedzialny i sumienny
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Pracowałem jako pomoc na budowie (przynieśc-zanieść), umiem spawacz, nie boję się pracy.
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Szukam pracy przy sprzątaniu klatek schodowych, ulic, metro, działek, biur w godzinach rannych, popołudniowych, nocnych, cały lub 1/2 etatu, jestem uczciwy i dokladny
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 1500 zł

Pracowałem na truskawkach, jabłkach, jako pomocnik ogrodowy, szukam pracę w gospodarstwie