Pracownicy

Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzec ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu programistów. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: projektowanie, realizacja i rozwój aplikacji dla systemu Windows i UNIX, uczestniczenie w tworzeniu narzędzi wspierających proces testowania (np. C#, VBScript, VBA, JCL, T-SQL), koordynowanie i zarządzanie projektami, opiniowanie dokumentacji analitycznej, testowanie i zapewnienie jakości tworzonego oprogramowania.

Ile zarabia programista w Polsce?

Dokładna wysokość wynagrodzenia w tej branżỳ jest uzależniona od wielu czynników, np. poziomu doświadczenia, stopnia opanowania danej technologii, rodzaju pracodawcy, formy zatrudnienia, etc. Można jednak przyjąć, że średnie zarobki programisty z dwuletnim doświadczeniem zawodowym wynoszą około 5500/6000 zł miesięcznie. Programiści mogą ponadto liczyć na szereg dodatkowych benefitów pozapłacowych: karty multisportu, prywatne ubezpieczenia medyczne, dostęp do bezpłatnych szkoleń i wyjazdów na konferencje, itp. Najlepsi developerzy z wieloletnim stażem, zatrudnieni na kontraktach lub na zasadzie B2B mogą otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie za swoją pracę.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu programistów zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko programista. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach programisty z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację programistów nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 3500 zł

Szukam pracy jako programista, znajomość polskiego podstawowa ale szybko się uczę, Java, C++
home
India

Oczekiwane wynagrodzenie: 8000 zł

Pracowałem w IBM, Accenture ta innych międzynarodowych firmach jako Project Manager w środowisku konsultingu i outsourcingu w Indiach, Stanach Zjednoczonych i Afryce Południowej. Łącznie 15 lat doświadczenia zawodowego w branży IT. Posiadam wiedzę w zakresie cyklu życia SDLC, metodologii projektu Waterfall & Agile (Scrum).
home
Nigeria

Oczekiwane wynagrodzenie: 65 zł

Java EE, Spring, GIT, XML, SOAP, frontend JavaScript, AngularJS, HTML5, CSS