Pracownicy

Federacja Rosyjska

Powierzchnia: 17 075 km2 
Populacja: 144 mln osób
Język urzędowy: rosyjski.
Stolica: Moskwa (13 mln osób)
Jest stałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ z 1945 roku, Rady Europy, WNP i innych.

Znajduje się we wschodniej części Europy i północnej Azji.

Na terytorium Rosji mieszkają ponad 100 narodów i narodowości, w tym Rosjanie - 81,5%; Tatary - 3,7%; Ukraińcy - 2,9%; Baszkirzy - 0,9%; Białorusini - 0,9%; Czeczeni -0,6% i inne.

Federacja Rosyjska jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni oraz szóstym największym w historii świata. Rosja należy do największych gospodarek świata, pod względem PKB zajmuje 6. miejsce na świecie. Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie zasobami naturalnymi i źródłami energii.

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Rosji nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Rosji - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

 

home
Russian Federation

Oczekiwane wynagrodzenie: 2000 zł

Doświadczenie sprzedawcy i pokojówki w hotelu. Będę rozpatrywać wszystkie oferty!
home
Russian Federation

Oczekiwane wynagrodzenie: 4000 zł

Z wykształcenia jestem weterynarzem, łatwy do szkolenia, wiek 53. Nie pije, nie palie, mieszkam w Kaliningradzie, mam wize, szukam pracy zarobkowej, mam prawo jazdy, jeżdżę samochodem.
home
Russian Federation

Oczekiwane wynagrodzenie: 1800 zł

Wykształcenie wyższe - kierunek prawo, szukam pracy biurowej
home
Russian Federation

Oczekiwane wynagrodzenie: 4500 zł

Wielokwalifikowany, niezawodny i utalentowany tłumacz. Szybko się uczę i potrafi komunikować się jasno i skutecznie z ludźmi z różnych środowisk społecznych i zawodowych. Dobrze wychowany i w pełni świadomy różnorodności i wielokulturowości. Elastyczny w dostosowaniu się do pojawiających się wyzwań. Chciałbym pracować jako tłumacz dla odnoszącej sukcesy i ambitnej firmy, która oferuje ogromne możliwości rozwoju kariery.