Pracownicy

Trener jest osobą, która motywuje swoich uczniów do osiągania jak najlepszych wyników w sporcie w konkretnej jego dziedzinie. Mogą być trenerzy zespołowi, na przykład trenerzy klubów piłkarskich, lub trenerzy osobiści, na przykład w klubach fitness. Mają oni określoną osobę lub grupę osób, którą mają przygotować do jak najlepszych wyników w sporcie. Robi się to dzięki treningom, odpowiednim ćwiczeniom, zachętom słownym, a także innym technikom motywacyjnym. Trener musi mieć ogromny wpływ na swojego podopiecznego, umieć go zachęcić do działania, a więc mieć osobiste do niego podejście i wiedzieć, co najlepiej podziała na daną osobę. Trener nadzoruje pracę swojego ucznia, koryguje jego błędy, podwyższa mu poprzeczkę, przygotowuje do zawodów itp. Może wykonywać swoją pracę na przykład w klubach sportowych, siłowniach, fitness, na basenach itp. Jego praca jest potrzebna wszędzie tam, gdzie kształci się młode kadry sportowców. Ale także i tam, gdzie zwykli ludzie przychodzą rzeźbić swoje sylwetki i wzmacniać muskulaturę.

Ile zarabia trener?

Zarobki jak w każdej branży mogą się drastycznie różnić i często są zależne od miejsca w którym wykonuje się zawód. Możemy jednak przyjać, że osoba na stanowisku trener zarabia około 2400 zł miesięcznie.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wielu trenerów zdecydowało się na kontynuowanie kariery poza granicami kraju co spowodowało niedobór pracowników na stanowisko trenera. Nasza firma zajmuje się rekrutacją pracowników o kwalifikacjach trenery m.in. z Ukrainy i Białorusi. Jesteśmy również wstanie przeprowadzić rekrutację trenerów nawet z najdalszych zakątków świata.

home
Ukraina

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Pracowałam trenerem personalnym, choreografem oraz reżyserem, nauczycieliem tańca orientalnego.