Pracownicy

Republika Uzbekistanu

Powierzchnia: 447,4 km2 
Populacja: 31,3 mln osób
Członek ONZ z 1992 roku, OBWE - z 1992 roku, WNP - z 1991

Znajduje się w centralnej części Azji Środkowej. Graniczy z Kazachstanem, Turkmenistanem, na wschodzie - z Kirgistanem i Tadżykistanem, na południu - z Afganistanem. 

Uzbekistan - wielonarodowa republiką. Większość populacji są Uzbecy (ponad 71%). Samarkand - jedno z najstarszych miast na świecie, które ma co najmniej 2500 lat, położone w sercu Republiki Uzbekistanu. 

Procedura związana z legalnym zatrudnieniem obywatela Uzbekistanu nie należy do prostych na całe szczęście wszystkimi formalnościami zajmie się nasza firma. Jeżeli szukacie Państwo pracowników z Uzbekistanu - zapraszamy do kontaktu z nami – nie tylko z rekrutujemy dla Państwa pracownika ale również zajmiemy się przygotowaniem zgodnej z przepisami prawa umowy oraz uzyskaniem zezwolenia na pracę w Polsce.

home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 7000 zł

Jestem pracowity, mam doświadczenie wykończenia pod klucz, posiadam prawo jazdy, pracuje tez jako dekarz i spawacz, ślusarz
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

10 łat doświadczenia na budowie, wykonywanie wnętrz, tynkowanie ścian, murowanie, 5 łat byłem sprzedawcą chemii gospodarczej, mam brygadę z 4 osób.
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 2100 zł

jestem tynkarzem od wielu łat, pracowałem w Rosji, zajmował się przygotowaniem powierzchni pod płytki, malowaniem
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 2300 zł

Pracowałem na budowie w Rosji, umiem malowacz, tynkowacz, mam prawo jazdy, szukam pracę z zakwaterowaniem
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 3000 zł

Jako magazynier zajmowałem się rozładunkem, załadunkem, sortowaniem, weryfikacją parametrów przesyłek, optymalizacją procesów na magazynie, również pracowałem ze skanerem, obsługuję wózek widłowy, ale na razie nie posiadam odpowiedniego uprawnienia
home
Uzbekistan

Oczekiwane wynagrodzenie: 2500 zł

Pracowałem jako pomoc na budowie (przynieśc-zanieść), umiem spawacz, nie boję się pracy.